Education logoVstupenky zdarma

Matěj Paprčiak

Cesta za spokojeností může být plná změn

Matěj byl původně prvoligový profesionální fotbalista ve Slavii Praha, v 21 letech musel ale ukončit kariéru z důvodu zranění. Poté se vydal opačným směrem a začal cestovat a studovat.

Matěj i díky velmi úspěšné kariéře modela a práci v oblasti fashion žil napříč Evropou, mimo jiné pobyl nějaký čas v Miláně, Barceloně a Istanbulu, avšak nejdéle žil v Londýně, kde se rozhodl pracovně a studijně usadit na celých 5 let. Absolvoval zde magisterské studium na Londýnské Univerzitě Middlesex v Oblasti Marketingu a Obchodu a byl také půl roku na studijním pobytu Erasmus v Portugalsku. Do toho se rozhodl věnovat divadlu a herectví, které vystudoval na Giles Foreman Centre for Acting v Londýně.

Po návratu do Prahy se se svojí partnerkou Karolínou začali věnovat budování Holubice Agency, která mimo jiné produkuje zábavnou show o duševním zdraví zvanou Psychohrátky, ve které oba vystupují a jsou zároveň i jejími tvůrci. Matěj působí v současné době v divadle Studio Dva, kde ho můžete vidět ve hře “Mě Nezadusíš” a dále se věnuje psaní krátkých scénářů a fotografii.