Education logoVstupenky zdarma

Karolína Holubová

Cesta za spokojeností může být plná změn

Karolína Holubová je ředitelkou Holubice Agency, kreativní agentury, kterou spoluzaložila. Holubice Agency se specializuje na vytváření originálního obsahu v oblasti duševního zdraví, kultury, well-beingu a módy. Jejich projekty zahrnují fotografie, videa, podcasty či psaní článků pro lifestylové magazíny.

Karolína absolvovala studium komerční fotografie na Norwich University of the Arts a získala magisterský titul v oboru módní fotografie na University of the Arts London. Během svého studia žila a pracovala v Londýně, což jí poskytlo cenný pohled na život a studium v zahraničí. 

Holubice Agency se také zaměřuje na důležitá společenská témata. Například projekt „Menopauza není pauza“ je podcastová série, která se snaží změnit povědomí o menopauze a ukázat, že to není pouze období stagnace, ale čas plný nových možností a příležitostí pro ženy. Dalším významným projektem je projekt” Psychohrátky“, což jsou populárně naučné besedy zaměřené na psychologii a osobní rozvoj, kde jsou poskytovány užitečné informace o duševním zdraví, zábavnou formou a pro lepší porozumění sobě samému a zlepšení životního prožitku.